Pages

Wednesday, 29 August 2012

Oto jest Kasia

So far two photographers have made a brief appearance on the blog: Adrian and Marten. This time I'd like to introduce you to Kasia, who - to our great joy - joins us during some shoots. She's a talented photographer (as you can see here or here), and now you can meet her in person. Enjoy photos of Kasia, taken by Adrian (who incidentally is this woman's lucky fiance!).

Do tej pory dwóch fotografów (Adrian i Marten) mignęło na blogu. Tym razem przedstawiam Wam Kasię, utalentowaną paią fotograf (fotografkę? Adrianie, polonisto, pomóż!), która od czasu do czasu dołącza do naszych sesji zdjęciowych, czego wspaniałe efekty można zobaczyć choćby tu albo tu. Tym razem występuje w roli modelki - a po drugiej stronie obiektywu stoi Adrian, który zresztą jest narzeczonym tej wspaniałej dziewczyny.


8 comments:

 1. It is a pleasure to meet the talented Kasia! I have admired the pictures she has taken of you, Joanna, and I hope everyone will click the links and examine her fine work.

  ReplyDelete
 2. Wonderful photos! I love how the 2nd one shows off her amazing bone structure :-)

  ReplyDelete
 3. przez dłuższy czas nie śledziłam blogów, a teraz wróciłam do tych moich najulubieńszych i z przyjemnością oglądam wszystkie te posty, z którymi nie byłam na bieżąco. Co za radość widzieć, że ciągle tu jesteście i dzielicie się swoją wrażliwością :).

  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 4. Cudownie, że masz możliwość otaczać się takimi ludźmi, na tym samym (wysokim) poziomie wrażliwości na piękno otaczającego nas świata.

  ReplyDelete
 5. Przepiękne zdjęcia. Drugie jest niesamowite.

  dominicasinspirations.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank you for commenting!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...