Pages

Sunday, 27 November 2011

Movember


Those of you who are from the UK, Australia, NZ, the US or Canada might be familiar with Movember. Movember is an annual, month-long event involving the growing of moustaches during the month of November, and thus raising a) awareness about men's health (particularly prostate and testicular cancer), and b) funds for the Prostate Cancer Charity and the Institute of Cancer Research. Since I am a Mo-Sista and part of the WildCRU Whisker Waxers Mo-Team, I am doing all I can to publicise the event. Here are some photos of my very own dandy 'tache. And if you feel like contributing, please do! Three more days to go.

O ile mieszkańcom krajów anglojęzycznych znany jest Movember, o tyle w Polsce pozostaje on zjawiskiem nie tyle niespotykanym, co, powiedzmy, niedopracowanym. Otóż w listopadzie wielu Anglików/Australijczyków/Amerykanów zapuszcza wąsy - nie tylko po to, żeby stać się przedmiotem żartów swoich znajomych (wąsy wyszły z mody mniej więcej pokolenie temu), ale po to, żeby sprowokować do rozmów, a co za tym idzie uświadamiać rozmówców na temat ryzyka raka prostaty i jąder. Przy okazji wąsacze dobierają się w drużyny i wspólnie zbierają fundusze na organizacje zajmujące się walką z rakiem. Jako członkini drużyny WildCRU Whisker Waxers robię co w mojej mocy żeby upublicznić Movember. Może uda mi się przekonać Bronisława Komorowskiego do bycia twarzą kampanii w Polsce? Wesprzyjcie!

Poniżej zdjęcia moich dandysowskich wąsików.I jedno bez:


W rolach głównych:
- Pożyczony cylinder
- Bluzka z żabotem z lumpeksu
- Kamizelka z tegoż.
Wąsy domalowała Kasia.

12 comments:

 1. Very clever, Joanna! A mustache changes your look but it cannot mask the world class beauty behind it. The last picture is positively smashing! Have a wonderful week, dear friend!

  ReplyDelete
 2. zabawna sesja :) zdjęcie 3 i 4 moi faworyci :D

  ReplyDelete
 3. And this is my favourite because of Joanna's vulnerable, a little frightened look and I find the shade of red in the back absolutely stupendous...
  A to moje ulubione przez to jak delikatne i lekko przestraszone jest spojrzenie Joanny, poza tym czerwien z tylu jest zupelnie powalajaca...

  http://farm8.staticflickr.com/7147/6404521273_1248dd3668_b.jpg

  ReplyDelete
 4. nooo cudowne zdjęcia :) aż się uśmiecham!

  Pozdrawiam,
  NESSTYLE

  ReplyDelete
 5. Świetna akcja! Masz rację, wcześniej o tym nie słyszałam.

  ReplyDelete
 6. Jednak trochę osób działa i akcję zna. Pozdrawiam.

  facebook.com/movemberPL

  ReplyDelete
 7. zapraszam na konkurs
  http://theshortblackdress.blogspot.com/

  xxx

  ReplyDelete
 8. Ta sesja tak naprawdę ze wszystkich mi się najbardziej podoba,zdjęcia świetnie zrobione,zresztą jak zawsze ale sama sesja naprawdę z wielkim poczuciem humoru :). Dla mnie super :)

  ReplyDelete

Thank you for commenting!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...